Sterowniki LED

Oferujemy Państwu najnowszej generacji sterowniki LED, które umożliwiają sterowanie źródłami światła wyposażonymi w diody elektroluminescencyjne. Proponujemy szeroki wybór urządzeń, od tych, wyposażonych w podstawowe funkcje, do rozbudowanych sterowników ledowych. Korzystając z podstawowych funkcji użytkownik ma możliwość załączania/wyłączania źródła LED oraz płynnej regulacji natężenia oświetlenia ( rozjaśnianie/ściemnianie ). Niektóre sterowniki LED posiadają również możliwość zmiany barwy światła i program automatycznego płynnego przechodzenia pomiędzy kolorami.

Sterowanie światłem może być realizowane przewodowo oraz bezprzewodowo, w zależności od upodobań klienta. Sterowanie przewodowe bazuje na przyciskach zwiernych lub potencjometrach w standardzie 1-10V podłączonych do specjalnych wejść. Do sterowania radiowego stosuje się nadajniki systemu EXTA FREE – piloty przenośne, nadajniki naścienne i puszkowe. Dzięki tym funkcjom można w prosty sposób sterować natężeniem światła, w zależności od pory dnia i indywidualnych upodobań.

Sterowniki LED dostępne są jako samodzielne egzemplarze bądź element gotowego zestawu oświetleniowego. W zależności stopnia rozbudowania instalacji oświetleniowej, charakteru emitowanego światła i realizacji dodatkowych funkcji, nasze sterowniki ledowe doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach n.in.: kuchennych, łazienkowych , garderobach, korytarzach i ciągach schodowych.
 

Sterownik SLR-01 Sterownik SLR-02 Sterownik SLR-11 Sterownik SLR-12 Sterownik SLR-13 Sterownik WLN-01 Sterownik WLP-01
Sterownik ROP-03 Sterownik ROP-04 Sterownik WDN-01 Sterownik P-260 Sterownik SLR-11P Sterownik SDL-01 Sterownik SDL-11

Zapraszamy również do pozostałych kategorii: Oprawy LED, Zasilacze LED, Transformatory elektorniczne