Nowości ZAMEL CET na targach ENERGETAB 2013 03.10.2013

W dniach 17-19 września 2013 roku odbyła się XXVI edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB. Tegoroczne targi stanowiły doskonałą okazję do prezentacji nowości i rozmów handlowych. Na stoisku ZAMEL CET zaprezentowano nowości w grupach MATEC, EXTA FREE, LEDIX oraz ENTRA.

Osoby odwiedzające stoisko ZAMEL CET po raz pierwszy mogły zapoznać się możliwościami systemu EXTA FREE wzbogaconego o jednostkę centralną EXTA FREE CONTROLLER. Urządzenie będzie dostępne w ofercie już od stycznia 2014 roku. Dzięki jednostce sterującej kontrola oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji, rolet okiennych oraz innych urządzeń w domu, mieszkaniu czy miejscu pracy jest możliwa nie tylko z poziomu nadajników radiowych, ale także za pomocą smartfonów i tabletów.

 

W ramach nowości zaprezentowano także elektryczne systemy antyoblodzeniowe. MATEC to instalacje grzewcze stanowiące ochronę przed zamarzaniem rur wodociągowych oraz oblodzeniem rynien, ramp, podjazdów, schodów i innych ciągów komunikacyjnych narażonych na działania zimowych warunków atmosferycznych.

Staramy się systematycznie poszerzać naszą ofertę, a targi ENERGETAB są dla nas fantastyczną okazją do prezentacji nowości. Z całą pewnością tegoroczne targi możemy uznać za bardzo udane, cieszymy się iż nasze nowości wzbudziły duże zainteresowanie wśród odwiedzających targi – podsumował Wojciech Dzida, wiceprezes ZAMEL.

 

Podczas XXI edycji targów ENERGETAB swoje produkty zaprezentowało 740 wystawców z 18 krajów Europy i Azji. W ciągu zaledwie trzech dni targi odwiedziło 21 tyś. zwiedzających z kraju i zagranicy. Wśród urządzeń prezentowanych przez wystawców nie zabrakło innowacyjnych maszyn, urządzeń, aparatów służących zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

 

  • TRANSFORMATORY ELEKTRONICZNE LEDIX 29.07.2013

    System inteligentnego oświetlenia LEDIX to nie tylko nowoczesna linia opraw LED, wzbogacona o urządzenia zasilające i sterujące, ale także gama funkcjonalnych transformatorów elektronicznych. Urządzenia zaprojektowane przez konstruktorów ZAMEL CET posiadają innowacyjne rozwiązania chronione prawem patentowym. Transformatory LEDIX mogą współpracować z halogenowymi źródłami światła umieszczonymi zarówno wewnątrz budynku, jak i miejscach narażonych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, podwyższoną wilgotność powietrza.

  • Wyłącznik dotykowy WDN-03 – nowość w ofercie 22.04.2013

    Od 15 maja oferta asortymentowa grupy LEDIX wzbogacona zostanie o nowy wyłącznik WDN-03 (dotykowy), ponadto zmianie ulegną ceny zestawów solarnych SOL-10, SOL-20 oraz wyłącznika WDN-02.

  • ZAMEL CET na HANNOVER MESSE 2013 02.04.2013

    Zapraszamy na stoisko ZAMEL CET (Stoisko 013 F55) na Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle HANNOVER MESSE, które odbędą się w dniach 8-12.04.2013r.