• ZAMEL CET na targach ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 24.02.2014

   W dniach 26-28 luty 2014 r. ZAMEL CET zaprezentuje produkty w ramach XXII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO oraz odbywających się równolegle XII Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA.
  • Nowości ZAMEL CET na targach ENERGETAB 2013 03.10.2013

   W dniach 17-19 września 2013 roku odbyła się XXVI edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB. Tegoroczne targi stanowiły doskonałą okazję do prezentacji nowości i rozmów handlowych. Na stoisku ZAMEL CET zaprezentowano nowości w grupach MATEC, EXTA FREE, LEDIX oraz ENTRA.

  • TRANSFORMATORY ELEKTRONICZNE LEDIX 29.07.2013

   System inteligentnego oświetlenia LEDIX to nie tylko nowoczesna linia opraw LED, wzbogacona o urządzenia zasilające i sterujące, ale także gama funkcjonalnych transformatorów elektronicznych. Urządzenia zaprojektowane przez konstruktorów ZAMEL CET posiadają innowacyjne rozwiązania chronione prawem patentowym. Transformatory LEDIX mogą współpracować z halogenowymi źródłami światła umieszczonymi zarówno wewnątrz budynku, jak i miejscach narażonych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, podwyższoną wilgotność powietrza.